نتایج جستجو برای عبارت :

Change Data Capture

صفحه کلید آیفون و آیپد شما معمولاً با زبان منطقه شما از قبل لود شده است. اما اگر نمی‌توانید زبان مورد نظرتان را پیدا کنید، یا می‌خواهید یک زبان جدید در صفحه کلیدتان اضافه کنید، در این مطلب با چگونگی تغییر زبان صفحه کلید در آیفون و آیپد آشنا می‌شوید.
اضافه کردن یک زبان جدید در صفحه کلید آیفون و آیپد
به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek، در ابتدا با اضافه کردن یک زبان جدید در صفحه کلید آیفون و آیپد آغاز می‌کنیم.
بخش “تنظیمات/Settings” را باز کرد
Basically, API level means the Android version. This defines for
which version you are targeting your application and what is going to be
the minimum level of android version in your application will run. For
setting Minimum level and Maximum level android studio provides two
terminologies.
minSdkVersion means minimum Android OS version that will support your app and targetSdkVersion
means the version for which you are actually developing your
application. Your app will be compatible with all the version of android
which are falling between minimum level SDK and target SDK.
How to change API SDK level in Android Studio
For changing the API level in android we have two different Approaches, let’s check both one by one:
Approach 1 To Change SDK API Level in Android Studio:
Step 1: O
tcpdump -i eth0 #Capture Packets from Specific Interface
tcpdump -i any #Capture all packets in any interface
tcpdump -c 5 -i eth0 #Capture Only N Number of Packets
tcpdump -A -i eth0 #Print Captured Packets in ASCII
tcpdump -D #Display Available Interfaces
tcpdump -XX -i eth0 #Display Captured Packets in HEX and 
tcpdump -w 0001.pcap -i eth0 #Capture and Save Packets in a File
tcpdump -r 0001.pcap #Read Captured Packets File
tcpdump -n #show IP address replace name (disable name resolution) 
tcpdump -nn  #show port address replace name (disable port resolution with -nn
tcpdump  tcp #Capture only TCP Packets.
tcpdump port 22 #Capture Packet from Specific Port
tcpdump port 80 #capture packets related to a web (H
After change
توضیحات : 
شخصیت های اصلی : تهیونگ و کوکی 
این وانشات خیلی معروفیه که همتون هم میدونید مال وان دایرکشن ولی ادیتش کردن 
بعد برای اینکه وسط داستان گیج نشید این یک وانشات دخترو   پسریه و همون طور که از روی شخصیتاش میبینید میگن کاپلیه حالا وسطای داستان به یک نتایجی میرسید که میفهمید کاپلی نیست 
رده سنیش هم +18 
خیلی قشنگه
 بعد اینکه اگر یک وقت توی داستان اسم لیام اومد اون همون شوگاعه 
لذت ببرید .......
من خودم ازش خیلی خوشم اومد 
این یک وانشا
توضیحات : 
شخصیت های اصلی : تهیونگ و کوکی 
این وانشات خیلی معروفیه که همتون هم میدونید مال وان دایرکشن ولی ادیتش کردن 
بعد برای اینکه وسط داستان گیج نشید این یک وانشات دخترو   پسریه و همون طور که از روی شخصیتاش میبینید میگن کاپلیه حالا وسطای داستان به یک نتایجی میرسید که میفهمید کاپلی نیست 
رده سنیش هم +18 
خیلی قشنگه
 بعد اینکه اگر یک وقت توی داستان اسم لیام اومد اون همون شوگاعه
لذت ببرید .......
من خودم ازش خیلی خوشم اومد 
این یک وانشات ترجمه
حاشیه سود ناخالص :
 یکی از نسبت های مهم در تحلیل بنیادی شرکت ها  حاشیه سود ناخالص می باشد که با بررسی ان در طی دوره های مالی می توان به اطلاعات خوبی از عملکرد شرکت ها دست یافت.
سود ناخالص هر شرکتی از اختلاف فروش و بهای تمام شده کالای فروش رفته به دست می اید. به عنوان مثال اگر محصولی به قیمت ۱۵۰۰ تومان به فروش برسد و برای تولید آن محصول ۹۰۰ تومان هزینه شده باشد سود ناخالص آن ۶۰۰ تومان خواهد بود. 
سود ناخالص= فروش – بهای تمام شده کالای فروش رفته

به زودی...
حکایت حاکم و فقیر 
نویسنده مرضیه نیایش
فیپا و شابک صادر شده است
و
ثبت شده در کتابخانه‌ی ملی
نشر و پخش توسط یکی از بزرگ‌ترین ناشران کشور
تیراژ  5000 جلد 
پخش در سرتاسر کشور
گروه کودک و نوجوان: داستان‌های آموزنده
دریافتتوضیحات: داستان آموزنده حاکم و فقیر دریافت
change-data-capture-چیست؟معرفی انواع CDC در MySQLعملیات CDC را میتوان در هر لایه ای از پروژه انجام داد.
روشهای ضبط تغییرات داده (CDC) در بانکهای اطلاعاتی (databases) :

Timestamps on rows: ستونی در جدول اضافه شود تا تاریخ آخرین تغییر را نشان دهد.در MySQL  اینکار از طریق نوع TIMESTAMP قابل پیاده سازی است . مثال عملیاتی

Version Numbers on rows : ستونی در جدول اضافه شود که شماره نسخه را ذخیره میکند . این ستون به ازاء هر تغییر افزوده می شود. در SQL Server  اینکار از طریق نوع rowversion قابل پیاده سازی است
برای شما حتماً پیش اومده که فایل های شخصی خود شامل عکس های خانوادگی ،اسناد مهم اداری و ... را اشخاص دیگری به شیوه های مختلف از قبیل هک یا دسترسی مستقیم دیده اند که باعث از دست رفتن ابرویتان شده است.با من همراه شوید تا با مخفی کردن این فایل ها اشخاص سود جو را ناکام بزارید.
این مراحل را طی کنید:
گام اول: روی فایل مورد نظر راست کلیک کنید.
گام دوم: روی گزینه ی propertiesکلیک کنید.
گام سوم: در قسمت general ، تیک مربوط به hidden را یزنید.
گام چهارم: سپس ok را کلیک کنید.
بسم الله الرحمن الرحیم

اگر شما به تازگی یک کامپیوتر خانگی جدید خریده اید ولی دانش کافی برای وصل کردن و راه اندازی آن ندارید میتوانید از این فیلمی که ما برای شما تهیه کرده ایم کمک بگیرید. فقط کافی است فیلم را دانلود کنید و با تماشای فیلم مهارت مورد نیاز را به دست اورید.
ادامه مطلب
پاورپوینت درس هفتم عربی دهم تجربی و ریاضی + حل تمرین
وب درس      پاورپوینت عربی دهم

سلام عرض میکنم به کابران وب درس در این مطلب پاورپوینت درس هفتم عربی دهم تجربی و ریاضی + حل تمرین ! درس هفتم عربی  رو برای شما قرار دادیم که فقط یه پاورپوینت نیست ! هم درس رو براتون ترجمه کرده ، هم قواعد رو گفته ، هم تمرین هارو پاسخ داده و خلاصه سیر تا پیاز درس هفتم  رو براتون پوشش داده !
پاورپوینت درس هفتم عربی دهم تجربی و ریاضی + حل تمرین
در پاورپوینت درس هفتم ما
در چندین روز درامد بالای 24 هزار دلار داشته باش.کاملا تضمینی.فقط کافیست چندین روز به بازار یابی با تلفن همراه خود و یا ویندوز یا سیستم ios  و یا هر وسیلع هوشمند ارتباطی دیگر بپردازید و زیر مجموعه های فعال بیابید که انها نیز به زیر مجموعه گیری بپردازند و خیلی زود شگفت زده خواهید شدبدون هیچ سرمایه گزاری پول در بیار.برای آموزش گام به گام و مشاوره رایگان با شماره زیر در واتساپ ارتباط برقرار کنید:
09053691817
لینک ثبت نام برای زیرمجموعه گیری و استخراج بی
در چندین روز درامد بالای 24 هزار دلار داشته باش.کاملا تضمینی.فقط کافیست چندین روز به بازار یابی با تلفن همراه خود و یا ویندوز یا سیستم ios  و یا هر وسیلع هوشمند ارتباطی دیگر بپردازید و زیر مجموعه های فعال بیابید که انها نیز به زیر مجموعه گیری بپردازند و خیلی زود شگفت زده خواهید شدبدون هیچ سرمایه گزاری پول در بیار.برای آموزش گام به گام و مشاوره رایگان با شماره زیر در واتساپ ارتباط برقرار کنید:
09053691817
لینک ثبت نام برای زیرمجموعه گیری و استخراج بی

لطفا از تصویر زیر سوالات مسابقه را مطالعه نموده و برای پاسخ به آن ها در قسمت ثبت نظر همین مطلب (بعد از نوشتن نام و نام خانوادگی و نام گروه ) شماره سوال و جواب مربوط به هر کدام را بنویسید.
مهلت پاسخ به این سوالات تا ساعت 17:45 امروز می باشد.
روز 11 مرداد محمد باقر منصوری به علت ایست قلبی در بیمارستان سیدالشهدای ارومیه به دیدار باقی شتافت.
برای مشاهده ی ویدئوی نادیده شده ی وصیت محمدباقر منصوری روی لینک زیر کلیک بفرمایید.
وصیت محمدباقر منصوریحجم: 14 مگابایتتوضیحات: ویدئوی وصیت مرحوم محمدباقر منصوری
گام به گام هندسه دهم،سه فصل اول
وب درسجزوه هندسه دهم, گام به گام هندسه دهم

سلام با یاد خدا ! در این فایل از سایت وب درس گام به گام هندسه دهم،سه فصل اول را برای شما دانش آموزان و دبیران گرامی قرار دادیم . گام به گام هندسه دهم فصل اول و دوم و سوم یا همون جزوه هندسه دهم است . این جزوه سه فصل اول و دوم و سوم کتاب هندسه دهم را پاسخ داده است.
گام به گام هندسه دهم،سه فصل اول
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
هندسه و به ویژه ترسیم های هندسی از دیرباز مورد استفاده بشر
SATA مخفف Several Advanced Technology Attachment است. که یک تکنولوژی ارتباطی استاندارد و پیشرفته است. از این تکنولوژی به منظور انتقال داده ها از مادر بورد به درایوها و یا هارد دیسک ها استفاده می شود که نحوه انتقال آن به صورت سریالی است.
رابط SATA Iکه به طور رسمی به عنوانSATA 1/5Gb/s شناخته می شود نسل اول رابط SATAاست که با سرعت 1/5 گیگابایت بر ثانیه کار می کند.
رابط SATA I که به طور رسمی به عنوان SATA 3Gb/S شناخته می شود نسل دوم SATAاست که با سرعت 3 گیگابایت بر ثانیه کار میکند .
رابط SATA I
چهارمین سایت برای کسب درآمد وب سایت FreeBitcoin می باشد.
در ادامه به مزایای این سایت می پردازیم.
1. دریافت روزانه 500 ساتوشی رایگان هر 1 ساعت.
2. جوایز روزانه.
3. امکان برنده شدن 200 دلار در روز.
4. حداقل پرداختی سایت مقدار 0.00003000 ساتوشی هست و مستقیم به کیف پول blockchain واریز کنید.
5. پرداخت حق زیر مجموعه گیری 25 درصد.
6. فقط با ثبت نام در این سایت میتوانید 500 ساتوشی رایگان دریافت کنید.
شما میتوانید از طریق همین لینک عضویت خودتون رو شروع کنید و از همین امروز شروع
مواد لازم کمپوت هلو:6 هلو متوسط ، سوراخ شده و تقریبا خرد شده2 قاشق غذاخوری شکر قهوه ای روشنآب 1/2 لیمو2 قاشق غذاخوری آبگل نمک کوثر1 قاشق چای خوری لوبیا وانیلی (یا عصاره وانیل)

طرز تهیه کمپوت هلو:تمام مواد را درون یک قابلمه متوسط قرار داده شده روی حرارت متوسط قرار دهید. مرتباً هم بزنید ، مخلوط را به جوش ملایم بیاورید. پخت و پز را ادامه دهید تا مایع موجود در ماهیتابه به اندازه قوام سس مانند آنچه در عکس ها مشاهده می کنید ، حدود 10 دقیقه کاهش یابد. ط
Adobe Photoshop Lightroom CC Full 4.3.1 Unlocked Apk for android

Adobe Photoshop Lightroom CC Full 4.3.1 Unlocked Apk for android
Adobe Photoshop Lightroom CC is a Photography Game for android
download last version of Adobe Photoshop Lightroom CC Full Unlocked Apk for android from revdl with direct link
Make amazing photos, from anywhere.
Adobe Photoshop Lightroom CC for mobile is a free app that gives you a
powerful, yet simple solution for capturing, editing and sharing your
photos. And you can upgrade for premium features that give you precise
control with seamless access across all your devices – mobile, desktop
and web.
Capture
• With the Lightroom CC professional capture mode, you will never miss a shot, and get the most out of your phon

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

اگر مثل من از بروزرسانی جدید بیان خوشتون نیموده و با ویرایشگر مطلب در هنگام ارسال مطلب راحت نیستید و سر درگمید میتونید از طریق این اموزش به حالت اولیه برگردونیدش !!:)
(منظورم این ویرایشگر جدیده هست که عکسشو در زیر مشاهده میکنید ):/
کافیه در پنل مدیریت وبلاگتون برید تو قسمت تنظیمات > تنظیمات مرکز مدیریت 
و در قسمت ارسال مطلب گزینه ویرایشگر پیشفرض رو انتخاب کنید و ذخیره را بزنید . حالا ویرایشگر ارسال مطلب شما به همان حالت اول باز میگردد !
+ایزی
سلام به همه.
   با توجه به استقبالی که از فروشگاه و محصولات وبلاگ شد تصمیم گرفتم که یک فروشگاه مستقل اینترنتی ایجاد کنم. آدرس فروشگاه www.mteq.ir است. از منوی بالا در صفحه زیر می توانید به محصولات، وبلاگ آموزشی، راهنمای خرید مشتریان و اطلاعات تماس دسترسی پیدا کنید. به مرور بر محصولات سایت افزوده خواهد شد. هدف من بیشتر تولید محصولات و قطعات کاربردی در صنعت الکترونیک و رباتیک بوده است. به دلیل فروش مستقیم محصولات و عدم وجود واسطه در این زمینه، قیمت
نرم افزار Bandicam  جهت video Capture  همراه با نمایش وب کم آموزش دهنده
 دانلود نرم افزار Cuteftp 9  جهت باز کردن آدرس FTP و ارسال فایل ها مانند  عکس و فیلم 

دانلود نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate جهت کاهش حجم فیلم ها

نرم افزار Paint جهت کاهش حجم عکس ها

دانلود نرم افزار Debut Video Capture  جهت Capturing ( گرفتن فیلم و عکس از صفحه نمایش را کپچر گویند )

تست نمایش وب کم از طریق سایت های آنلاین 1 و سایت 2

دانلود برنامه Adobe Connect
توضیحات بیشتر 

آیا لینک شخصی تون کار نمیکنه ؟
آیا وقتی که روش کلیک میکنن باز نمیشه ؟
 پس با ما همراه باشید تا بهتون یاد بدیم 

کافیه که لینک تون رو وقتی یه جایی کپی میکنید  یه عبارتی رو ازش کم کنید به تصویر زیر دقت کنید :

در مرحله اول لینک شما به این شکله

https://get.cryptobrowser.site/9876418

بعد شما بای حروف  get.    رو ازش کم کنید 

https://cryptobrowser.site/9876418

بعدش به این شکل بالا میشه 

به دوستان تون معرفی کنید  سایت مونو

RMAN-08137: WARNING: archived log not deleted, needed for standby or upstream capture process

RMAN-08137: WARNING: archived log not deleted, needed for standby or upstream capture process
When we are taking archive log backup with delete then got an error.
archived log file name=/pac/lci9t1/arch/redo_1_16470_842608348.arc thread=1 sequence=16470
archived log file name=/pac/lci9t1/arch/redo_1_16471_842608348.arc thread=1 sequence=16471
SOLUATION:
Cause: The archive logs seems that it is not yet applied in the s
پس از
تصویر سوت ممتدی که از شب قبل آمده بود روی تصویر تلویزیون، برنامه کودک شروع می‌شد.
ساعت پنج عصر با آن پیش‌پرده کارتونی «بَگ بَگ بَگ بَگ...». پنج عصر شاید تاریک‌ترین
ساعت روز باشد. تابستان‌ها گرچه‌ روشن است، ولی چنان عقربه‌ها بیهوده جلو می‌روند
که حس انفعال و مرگ را منتقل می‌کنند. برای همین بهتر است خواب باشید پنج عصر
تابستان. زمستان‌ها هم که واقعا شب است. اگر از مدرسه آمده باشی که دیگر بدتر.
معلم کلی مشق ابزود ریخته سرت در این حد که از
+گـــووگـــــلــ+
Look
If you hadOne shotOr one opportunityTo seize everything you ever wantedIn one momentWould you capture itOr just let it slip?

Yo
His palms are sweaty, knees weak, arms are heavyThere's vomit on his sweater already, mom's spaghettiHe's nervous, but on the surface he looks calm and readyTo drop bombs, but he keeps on forgettin'What he wrote down, the whole crowd goes so loudHe opens his mouth, but the words won't come outHe's chokin', how, everybody's jokin' nowThe clocks run out, times up, over, blaow!Snap back to reality, oh there goes gravityOh, there goes Rabbit, he chokedHe's so mad, but he won't give up that easy? NoHe won't have it, he knows his whole back city's ropesIt don't matter, he's dope, he knows that, but he's brokeHe's so stacked that h
ذخیره اتوماتیک سند شما در Word
ممکن است برای شما پیش آمده باشد که یک متن و سند را نوشته و مدت ها روی آن کار کرده باشید اما قبل از آنکه آن را ذخیره و  Save کنید سیستم شما خاموش شود یا برق برود در این وقت سندتان و کارهایی که انجام داده اید از بین می رود یرای اینکار باید نرم افزار Word  تان را طوری تنطیم کنید که سند تان را هر چند دقیقه به طور اتوماتیک ذخیره کند.
در  Word  این امکان وجود دارد که اسنادتان به طور اتوماتیک هرچند دقیقه ذخیره شود
برای اینکار

When we are taking archive log backup with delete then got an error.
archived log file name=/pac/lci9t1/arch/redo_1_16470_842608348.arc thread=1 sequence=16470
archived log file name=/pac/lci9t1/arch/redo_1_16471_842608348.arc thread=1 sequence=16471
SOLUATION:
Cause: The archive logs seems that it is not yet applied in the s
به کامک حسودی میکنم.زندگی خوبی داره که من دوس دارم میداشتم.من به خیلیا حسودی میکنم ولی اینکه به کامک حسودی میکنم اذیتم میکنه.البته اون از وضعیتش راضی نیست.که من درکش نمیکنم.بدیش اینجاست من حتی اینجاهم دوس ندارم راجع به خیلی چیزا حرف بزنم.انگاری نمیخوام هیچوقت چیزی ازشون بگم.حتی به یه غریبه.ولی فهمیدم ادم همیشه ناراضیه .مثلا همین کامک ، کلی بخاطر چیزای مسخره ناراحته، یا مثلا خودم.از خواهرم ناراحتم .نمیدونم چرا درکش نمیکنم.ولی خب دیگه هیچکار
نمیدونم به نشانه های فرشته ها اعتقاد دارید یانه ... این یه علم فکر میکنم .اتفاقی توی اینترنت مطلبشو خوندم . نمیگم اعتقاد دارم چون خیلی دربارش تحقیق نکردم ولی تا جایی که میدونم قشنگه ...
امروز برحسب اتفاقاتی که افتاده بود با دوستم صحبت میکردیم . نه در باره خودمون در باره ویژگی های اخلاقی اطرافیامون ...
 نوشتنشم سخت نمیتونم در باره هیچ کس با قطع صحبت کنم .جز مواردی که خودم به چشم ببینم یا بشنوم(حتی به اینها هم دیگ نمیتونم اعتماد کنم). میگم شاید 1% این
آدما تو انتخاب مسیر میتونن دو دسته باشن:یکی اونایی که همیشه از مسیر همیشگی میرن و دیگری اونایی که مسیرهای جدیدی رو امتحان میکنن.حالا من دو روزه توی کارم با همون روش قبلی مسیر جدیدی رو به لطف دوستم کشف کردم.اون قدر هیجان زده م که امیدم به زندگی عملا ده برابر شده.فقط بدیش اینه که نمیتونم به جز همون دوستم هیجانم رو برای کسی دیگه توضیح بدم.سخت نیست ها ولی معمولا اگه از راه دیگه ای بخوای واسه خودت زندگی بسازی آدما یا نامیدت میکنن یا مسخره.من صبر می
راه‌اندازی TRANDATA (اختیاری)
اگه بخوایم سناریوی یکطرفه راه‌اندازی کنیم اصلاً نیازی به اینکار نیست چون ما پروسه capture رو راه‌اندازی نمی‌کنیم ولی چون من میخوام سناریو رو در ادامه ۲ طرفه راه‌اندازی بکنم پس این کار رو انجام میدم:
GGSCI>ADD TRANDATA TEST_UNIDIRECTIONALGGS.*
نکته: اگه به خطای زیر برخوردید یکبار trandata رو پاک کنید و دوباره برای جدول trandata بسازید:
Logging of supplemental redo log data is already enabled for table TEST_UNIDIRECTIONALGGS.TEST_GGS_2.2017-11-10 12:59:20 WARNING OGG-00706 Failed to add supplemental log group on table TEST_UNI
عمل تغییر جنسیت ، عمل جراحی است که پزشکان برای تغییرجنسیت فیزیکی افرادی که خود داوطلب آن هستند انجام می‌دهند. افراد و مخصوصا ترنس هایی  که قصد انجام عمل تغییر جنسیت دارند، باید با طی کردن روند قانونی مجوز انجام آن را بگیرند. این مجوزها باید توسط پزشکی قانونی و روانشناسان انجام پذیرد.

برای دریافت مشاوره روانشناسی در زمینه عمل تغییر جنسیت می‌توانید با مشاوران مرکز حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با ش
  من و آرتوش و عباس و مارتیک رفتیم به دیدن نمایشنامه ای اقتباس شده از رمان قلعه ی حیوانات . استاد سابق مان خانم آزرمی آن را کار کرده بود. در فضای تاریک سالن، نشستیم به آغاز و سرانجام خودمان و چه روشنگر ، دهشتناک و خُرد کننده بود.
  من  این رمان جرج اورول را سال ها پیش خوانده و فراموشش کرده بودم . مثل تمام آنچه که بر من گذشته و از خاطرم پاک شده بود .دوباره می خوانمش . دوباره و چندباره باید خواند قلعه ی حیوانات را . 
Read The Second Coming of Gluttony Light Novel :
He was an addict, a loser, a despicable human being.
But, one fleeting dream that may not have been a dream at all reawakens his once-lost senses.
Possessing a very unique ability, he would use that, and the dream, to forge his path in the world now known as the Lost Paradise.
….
“The son of god Gula has returned.”
I was lost in the world of gambling.
I turned my back on my family and even betrayed my lover.
I wasted every day of my life.
It was a life of trash.
The reality told me thus:
That I would amount to nothing no matter what I did.
In order to change my pathetic life, I chose fantasy, instead.
Even then, it was the same story.
I wondered if salvation would come at the end of the long road.
But, I was forced to kneel down in def
Second Coming of Gluttony
Read The Second Coming of Gluttony Light Novel :
He was an addict, a loser, a despicable human being.
But, one fleeting dream that may not have been a dream at all reawakens his once-lost senses.
Possessing a very unique ability, he would use that, and the dream, to forge his path in the world now known as the Lost Paradise.
….
“The son of god Gula has returned.”
I was lost in the world of gambling.
I turned my back on my family and even betrayed my lover.
I wasted every day of my life.
It was a life of trash.
The reality told me thus:
That I would amount to nothing no matter what I did.
In order to change my pathetic life, I chose fantasy, instead.
Even then, it was the same story.
I wondered if salvation would come at the end of the long road.
But, I was f
اگر شما رمز عبور خود را می‌دانید، لازم نیست آن را بازیابی کنید و تنها کافی است خیلی ساده آن را از طریق Settings  ویندوز تغییر دهید.مراحل زیر را با ما انجام دهید تا با روش حذف رمز در ویندوز 10 نیز آشنا شوید.
بر روی گزینه Settings کلیک نمایید تا پنجره آن باز شود( اگر دوست داشته باشید، شما می‌توانید از کلید‌های ترکیبی Win + I نیز برای اینکار استفاده کنید).
بر روی گزینه Accounts کلیک کنید.
در منوی سمت چپ وارد تب Sign-in options شوید.
تیتر قسمت Password را پیدا کنید.
در پایین
دانلود فیلم سینمایی Change In The Air 2018 با دوبله فارسی
دانلود رایگان فیلم خارجی Change In The Air 2018 با کیفیت بالا
کیفیت WEB-DL 1080p قرار گرفت
گروه فیلم : درام | محصول : 2019 آمریکا
امتیاز : 10/5.4 | کارگردان : Dianne Dreyer | اطلاعات بیشتر : IMDB
دانلود فیلم Change In The Air 2018 دوبله فارسی
تحقیقات نشان می دهد که روابط اجتماعی تاثیر قابل توجهی روی سلامت فرد دارد. اگر شما روابط اجتماعی بیشتری دارید و یا مشارکت بیشتری در رخدادهای اجتماعی داشته باشید اغلب سلامت روانی و جسمانی بیشتر و همچنین زندگی طولانی تری دارید.
از طرف دیگر انزوای اجتماعی می تواند برخی از خطرات جدی را برای سلامت شما در پی داشته باشد. در ادامه چند یافته کلیدی در خصوص اثر روابط اجتماعی روی سلامت را بررسی می کنیم.

ادامه مطلب
When you change, people might like you or not. But the truth is, you shouldn’t unchange your changes :)
I’ve already written a post about those unpleasant situations, where some one that you like, changes, and the result of those changes, simply cannot be acceptable by you! You cannot understand the reasons of those changes and you can’t love the new person you’ve known previously, anymore. 
So, the solution I suggested, or the approach I took to confront that scenario of life, was that I used to accept it. I chose to accept the new personality in front of me, replaced that with the picture I’ve already had from that person, and then decided to make a new decision, to determine whether or not, I want to like that person, be in contact with her/him from now on, or not.
But now, t
تعدیل سود سهام : افزایش و یا کاهش سود شرکت
تعدیل سود سهام به این معنی می باشد که شرکتی با توجه به تغییر در آیتم های موجود در صورت مالی مانند فروش شرکت، بهای تمام شده محصول، درآمد حاصل از سرمایه گذاری سود خود را افزایش یا کاهش میدهد. حال اگر EPS (سود هر سهم یا EARNING PER SHARE) شرکت در طول سال تغییر کند به آن تعدیل EPS می گویند. اگر سود شرکت در پیش بینی جدید افزایش داشته باشد اصطلاحا می گویند که شرکت تعدیل مثبت داشته و اگر هم EPS شرکت کاهش پیدا کند اصطلاحا می
خب اگه میخواهید از کل صفحه اینترنت عکس بگیرید ،
افزونه ای به نام Full Page Screen Capture را معرفی میکنم .

که روی مرورگر کروم نصب میشه و با ضربه روی آیکونش
توی اون نوار بالایی از کل صفحه بدون هیچ نقصی عکس میگیره !

لینک دانلودش : Download Plugin

استفاده از Block Change Tracking
همانطور
که می دانید به هنگام تهیه Incremental backup، کلیه block های یک
دیتافایل خوانده می شود و چنانچه تغییر کرده باشد از آن backup گرفته می
شود. برای بهینه کردن این فرایند، می توان فایلی را در نظر گرفت که آدرس
block هایی که تغییر کرده اند را در خودش نگه می دارد و به هنگام backup
گرفتن فقط به سراغ این block ها می رود، بنابراین سرعت backup گرفتن افزایش
قابل ملاحظه ای خواهد داشت. البته در مواقعی که full backup می گیریم، این
کار کاربردی ندارد و فقط
دانلود فیلم سینمایی Change In The Air 2018 با دوبله فارسی
دانلود رایگان فیلم خارجی Change In The Air 2018 با کیفیت بالا
کیفیت WEB-DL 1080p قرار گرفت
گروه فیلم : درام | محصول : 2019 آمریکا
امتیاز : 10/5.4 | کارگردان : Dianne Dreyer | اطلاعات بیشتر : IMDB
دانلود فیلم Change In The Air 2018 دوبله فارسی
Shawn Mendes & Camila Cabello - Senorita

متنش:
I love it when you call me señorita

I wish I could pretend I didn't need yaBut every touch is ooh la la laIt's true, la la laOoh, I should be runningOoh, you keep me coming for you
Land in MiamiThe air was hot from summer rainSweat dripping off meBefore I even knew her name, la la laIt felt like ooh la la laYeah noSapphire moonlightWe danced for hours in the sandTequila sunriseHer body fit right in my hands, la la laIt felt like ooh la la la, yeah

I love it when you call me señoritaI wish I could pretend I didn't need youBut every touch is ooh la la laIt's true, la la laOoh, I should be runningOoh, you know I love it when you call me señoritaI wish it wasn't so damn hard to leave youBut every touch is ooh la la laIt's tru
#شهید مدافع حرم محمود رضا بیضایی
نام  پدر:  حسام الدین
تاریخ  تولد:  1360/09/18
محل  تولد:  تبریز
تاریخ  شهادت:  1392/10/29 
محل  شهادت:  سوریه
منطقه:  دمشق-قاسمیه
محل  دفن: گلزار شهدای تبریز
وصیت نامه:
شیعه به دنیا آمده ایم که موثر در تحقق 
ظهور مولایمان باشیم.
لینک معرفی شهدای جمهوری اسلامی ایران در پیامرسان بومی سروش
وصیت نامه:
ظهور مولایمان باشیم.

ما به چشم اندازهای جدیدی در مورد شهرها ، رویاها ، دانش آنها ،خلاقیت و انگیزه به منظور یافتن راههای جدید توسعه مدیریت استراتژیک شهر نیازمندیم. بنابراین (PricewaterhouseCoopers(PwC زمینه جدیدی برای گفتگو با رهبران در شهرها ایجاد می کند به عنوان ابزاری زمینه را برای توسعه استراتژیک و به اشتراک گذاری دانش و در نتیجه ارزش افزوده برای مردم در شهرها، سازمان‌ها یا شرکتها فراهم می‌کند.

دانلود کتاب با لینک مستقیم

Bm
لالالای لالای لای لالالای لالای لای
Bm Em
لالالای لالای لای لالالای لالای لالای لای
Bm
بارون بارونه ، پیش من میمونه... معتاد همیم عاشق و دیوونه
Em
با تو ، میدونی جمعمون جمعه ...چقد خوبه حال همه
Bm
قرصه دلت وقتی داری منو ...زبونم گرفت تو بگیر حرفمو
Em
امشب ، بهترین شب برامونه
Bm Em
دیگه روی ابرا جامونه
Bm
امشب از اون شباست... ببین جمعمون رو هواست
Em Bm
همه چی به کام من و تو
Bm Em
همه حالشون مث ماس
Bm
امشب از اون شباس ...گیجیمو بی حواس
Em Bm
پس بگو دورمون جمع شن
Em
امشب ا
I want to say thank you.I know my blog is not up there among the best and brightest. I know you want a happier, more positive account in your feed..Ever since I've moved to the South, I've tried to post less on Social media . I desperately wanted to share my thoughts, reflections and observations on life, yet, I didn't want to bore you with my long captions. But writing is what I do. It gives me a sense of relief, helps me to develop self-awareness.As an Iranian, politics and activism are in my blood. Geopolitics, strategy, and understanding the future are my favourite topics..Iran is going through a spasm. The situation is getting pretty heated in terms of the level of anger we have. And I’ve kept reminding myself these past few days that I am a small part of a generation which is
ابتدا این سایت را معرفی و بررسی میکنیم  دابِل وِی doubleway چیست؟
 دابِل وِی doubleway یک برنامه ماتریس قرارداد هوشمند 8 سطحی هست. این برنامه بر روی   blockchain اتریوم به عنوان DAPP (برنامه غیر متمرکز) راه‌اندازی شده است و از طریق ریاضی با یک   قرارداد هوشمند در blockchain اتریوم به صورت ریاضی ایمن است. بنابراین قابل هک و کلاهبرداری نسیت.
ادامه مطلب
وصیت نامه:
ظهور مولایمان باشیم.

SELinux stands for Security-Enhanced Linux. It is a way to improve the server security.
cat /etc/selinux/config # This file controls the state of SELinux on the system.# SELINUX= can take one of these three values:#     enforcing - SELinux security policy is enforced.#     permissive - SELinux prints warnings instead of enforcing.#     disabled - No SELinux policy is loaded.SELINUX=enforcing# SELINUXTYPE= can take one of three two values:#     targeted - Targeted processes are protected,#     minimum - Modification of targeted policy. Only selected processes are protected. #     mls - Multi Level Security protection.SELINUXTYPE=targeted
Show state:

$ sestatus       #show state
$ getenforce   #show state]

change[not permanent]:
$ setenforce [enforcing] or [permis
Unit 5B
اصطلاحات کاربردی:
survey on cities
Which city is the friendliest toward tourists?
Isfahan is the most beautiful city I have ever been to.
Have you ever been to any of Iranian cities?
Travel survey: review= study of the city
verdict: opinion, finding, judgement:حکم, نظر
transform: change. affect
Travel website, Leisure website(entertainment sites)
stylish= fashionable
aggressive drivers: angry, violent
What is the most interesting book you have ever read recently?
Isfahan has reputation for its architecture.
dressed as Detective Gadget
inhabitant: resident: dweller: settler
Give back the extra money! You did not give the right change!
on the street
How well did you do in test?
souvenir store /ˌsuː.vəˈnɪr/

Grammar:
make a 1 syllable adj: adj+ est
make a 2
https://lookbook.nu/create
https://youtubecreator-ru.googleblog.com/2018/06/creators-for-change.html?showComment=1548320625869#c4709132462908255023
https://youtubecreator-ru.googleblog.com/2017/03/blog-post_30.html
https://youtubecreator-ru.googleblog.com/2017/06/blog-post.html
https://youtubecreator-ru.googleblog.com/2018/06/creators-for-change.html
https://youtubecreator-ru.googleblog.com/2017/03/blog-post.html
https://moodle.org/plugins/qtype_easyostructure
http://forums.seattletimes.com/forums/viewtopic.php?f=46&t=241787&p=2212867#p2212867
https://www.ecwid.com/forums/newreply.php?do=postreply&t=44856
http://kurichan.la.coocan.jp/tohoho/?p=3932#comment-2519659
http://www.juntadeandalucia.es/averroes/centros-tic/14006138/helvia/bitacora/index.cgi
 به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از نیمروز : موزش احترام به محیط زیست به فرزندان چگونه است؟ چگونه به فرزندانمان یاد بدهیم که به طبیعت احترام بگذارند؟ ادامه این مطلب را بخوانید.
بله! ما درک‌تان می‌کنیم. بعضی روزها احساس می‌کنید که مام طبیعت هستید و بار دنیا روی شانه‌های‌تان است. به همین دلیل هم این نوشتار را برای‌تان آماده کردیم تا بتوانید تبدیل به پدر و مادری سبزتر تبدیل شوید! از ترفندهای خانه‌داری گرفته تا شیوه‌های پس‌انداز پول و
Boyfriend VS Girlfriend Korean Makeup Challenge
ام... احتمالا وقتی شما دوست پسرتون کره ایه از این اتفاقا میفته مثلا با هم مسابقه میزارین و یه مارک جدید وسایل آرایشی رو امتحان می کنین:| 
هیچ ایده ای که ندارم که چطوری می تونه باشه. راستش من آیدلارو میدیدم که ارایش می کنن حتی فک می کنم خط چشم خیلی به پسرا میاد:))) ولی نمی دونستم ممکنه که همچین پشت صحنه ای داشته باشه:))))))))))))))))
پ.ن:به لینک زیرعکس مراجعه کنید.با تشکر فراوان:)

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار! 
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند. 
همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که د
برای ساخت این سرویس اول از همه باید فایل پیکربندی اون رو بسازیم:
edit param eora1
و پیکربندی زیر رو درون اون قرار بدیم:
EXTRACT eora1 USERID ggs, & PASSWORD ggsTRANLOGOPTIONS EXCLUDEUSER ggs, asmuser sys@ASM, asmpassword sysENCRYPTTRAIL AES128 KEYNAME supermaskeyEXTTRAIL dirdat/l1DDL INCLUDE MAPPEDTABLE TEST_USER.*;
خط اول: ما مشخص میکنیم که یک سرویس extract به اسم eora1 میخوایم
خط دوم: مشخص میکنیم که نام‌کاربری ما چیه
خط سوم: پسورد رو کاربر گلدن‌گیتمون رو وارد میکنیم (می‌تونیم به صورت هش شده اون رو وارد کنیم)
نکته: توی گلدن‌گیت برای اضافه
I prepared a great list of problems. I thought that all the problems were not only the ones. Perhaps the capacity of the universe may not be enough to fix all that. But there is one who will give priority to these needs given the limited capacity of the universe. Some needs are far from us and some are close to us. Perhaps the choice of prayer is based on the proximity to the Imam ( P.B.U.H.). And so choosing a prayer that is far from us is more appropriate than a prayer close to us. Like treating the disease elsewhere in the world instead of treating my own illness which is ذی القربی (except the love of my relatives) then we have someone ( ذی القربی) to see everything with and he is our guardian. In order to respond to a prayer that is more important to me, it is imprisonm
 دانلود نرم افزار Cuteftp 9  جهت باز کردن آدرس FTP و ارسال فایل ها مانند  عکس و فیلم 

دانلود نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate جهت کاهش حجم فیلم ها

نرم افزار Paint جهت کاهش حجم عکس ها

دانلود نرم افزار Debut Video Capture  جهت Capturing ( گرفتن فیلم و عکس از صفحه نمایش را کپچر گویند )

تست نمایش وب کم از طریق سایت های آنلاین 1 و سایت 2

دانلود برنامه Adobe Connect
توضیحات بیشتر 
مستند a157 رو دیدید؟
اگر ندیدید: +

حدوداً یک سال پیش دیدم و همین الان هم دلیلی برای معرفی کردنش ندارم جز اینکه دیدم توی سایت سینما مارکت برای دانلود گذاشته و یک‌جورهایی مجوزی شد برای معرفی کردنش.
بعد از فیلم این گفتگو رو هم بخونید بد نیست +

هشدار:
ممکنه زندگیتون قبل و بعد از دیدن این مستند تغییر کنه و گفتگوها همیشه یک گوشۀ ذهنتون باشه و حتی شاید بارها از خودتون بپرسید "چرا من این مستند رو دیدم ولی دق نکردم"...
حاشیه:
این تغییر می‌تونه خوب باشه...
معمولا دانستن و تشخیص درست زمان تعویض فیلتر روغن یکی از دغدغه های دارندگان ماشین است. اگر از زمان تعویض فیلتر روغن بگذرد صدمات و خسارات زیادی را به ماشین می رساند. در این مقاله سعی کرده ایم که بر اساس نشانه هایی شما را به این ایت تشخیص برسانیم که زمان تعویض فیلتر روغن را شناسایی کنید.
زمان تعویض فیلتر روغن بستگی به شرایط کار روغن و نوع فیلتر دارد لازم است متذکر شویم که تعویض همزمان روغن و فیلتر یک امر ضروری نیست.
تشخیص زمان تعویض فیلتر روغن
ا
Logo Intro 2 23366515 Videohive - Free Download After Effects Templates
After Effects Version CC 2018, CC 2017, CC 2016, CC 2015, CC 2014, CC, CS6 | No plugins | Resizable | 3.3 Mb
Logo Intro 2 is a clean After Effects template featuring a stylish and minimal logo animation. Just replace the text, change the colors, drop your logo in and render.

Project Features:
Included 6 versions
SoundFX included
Resolution: 4K, FULL HD (1920×1080), Mobile version (1080×1920)
No plugins required
After Effects 6 or above
PDF Help included
Easily change colours
Universal Expressions
Music is not included
Elegant & Soft Logo Ident
Ambient Tech Logo
Partciles Logo
Special thanks to Daruma Audio!
برای مشاهده ویدئو پروژه آماده اینجا کلیک کنید.
ادامه مطلب
ضبط کردن ترافیک شبکه به کمک ابزار Netsh در CMD
هنگامی که قادر به نصب برنامه Wireshark یا Microsoft Network Monitor یا سایر نرم افزار های مانیتورینگ شبکه در یک سرور نیستید، می توانید با اجرای برنامه netsh.exe که به صورت پیش فرض داخل ویندوز قرار دارد و از طریق command line قابل دسترس و اجرا می باشد، تمامی ترافیک های داخل شبکه خود را در حالت های مختلف ضبط کنید. از این عمل برای شنود (Sniff) عملکرد شبکه نیز می توان استفاده کرد. پس در این مقاله با نحوه “ضبط کردن ترافیک شبکه” آشن
حتما برای همه شما هم پیش اومده که بخواهید
فایلی را به فرمت دیگر تبدیل یا کانورت کنید. مثلا تبدیل ویدیو به فایل صوتی یا MP3 و یا کم کردن حجم ویدیوها و موزیک های خودتون!
در اینجاست که به یک مبدل فایل یا کانورتر نیاز پیدا می کنید.
برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.
ادامه مطلب
LastPass password management is one of the most popular services that many professional users use it. But the company has announced that on Friday noticed some suspicious activity in Shbkhash that users of this service account passwords stolen usernames put at risk
Service password management, announced today that on Friday a list of suspicious activity on Shbkhash has found. The company said there is no evidence of theft of user information and Psvvrdhay there, but they found that e-mail users, hashes, password change notification and were in danger

Service password management, announced today that on Friday a list of suspicious activity on Shbkhash has found. The company said there is no evidence of theft of user information and Psvvrdhay there, but they found that e-mail users, has
موفقیت در اینترنت و به درآمد رسیدن زیاد دور از باور نیست خیلی از وب سایت ها در ایران با درآمد بالایی که دارند تعداد زیادی پرسنل کاری هم دارند یعنی نه فقط برای خود بلکه برای افراد دیگر هم ایجاد اشتغال موفق کردند،به عنوان یک صاحب کسب‌وکار کوچک - یا حداقل یک نفر با ذهن کارآفرین که یک روز به راه‌اندازی کسب‌وکار امیدوار است - ارزش بسیار زیادی در غوطه‌ور کردن خودتان در جامعه تجاری کوچک و مطالعه کسانی که نتایج مثبتی را تجربه می‌کنند، دارد، در ای
خبرنامه
افزودنی ها بتن
بتن آماده
صنایع فولادی وابسته
الیاف های بتن
سیمان و پوزولان
سنگ دانه
دانش بتن
املاک بتن
آزمایشگاه های بتن
تجهیزات آزمایشگاهی
نرم افزار های بتن
قطعات پیش ساخته بتن
بانک مشاغل
تجهیزات ساخت تولید
پیمانکاران بتنی
کف سازی بتن
۶ فایده برای بازی والیبال! !

۱. قدرت را از طریق Toning ایجاد می‌کند: بدن شما به طور کلی به تناسب اندام کمک می‌کند:

والیبال، مانند اکثر ورزش‌ها می‌تواند وزن و تناسب شما را بهبود بخشد. آن هم چنین به فرد کمک می‌کند تا از تصمیمات سالم مانند نوشیدن یا سیگار کشیدن آگاهی بیشتری داشته باشد. هر موقعیت تقریبا به هر ماهیچه در بدن نیاز دارد.

۲. قلب سالم = قلب شاد :

با افزایش ضربان قلب، خون شما به گردش مواد غذایی در بدن شما کمک خواهد کرد.
 بن! سرطان سینه
امروزه سایت‌های زیادی وجود دارند که تنها از طریق تولید محتوا پول درمی آورند. تولید و فروش محتوا یکی از بهترین مشاغل در جهان است که امروزه حمایت زیادی به دست آورده‌است. محتوایی که خوب و با معنی است مطمئنا محبوب است. همین امر در کشور ما صادق است، و در چند سال گذشته، کسب و کاره‌ای اینترنتی که تنها تولید و فروش محتوا را تشکیل می‌دهند، رشد کرده‌اند.اهمیت محتوای دیجیتال امروز بالا رفته‌است. مردم به راحتی به خاطر محتوای خوب و بخور دادن پرداخت می
Read Worlds’ Apocalypse Online Light Novel :
The end of all worlds approaches.
The Demon King Order harvests lives from all manners of living beings.
Within this darkness full of despair,A single person escaped from space-time, returned to before the world collapsed, determined to change the fate of the past.
But as time pass, he gradually finds out that the Apocalypse isn’t quite as simple as he thinks…
Associated Names
All-Heaven Armageddon OnlineWorld Apocalypse Online诸界末日在线

Read Worlds’ Apocalypse Online Light Novel

نشانه الاغ در گنج یابی و دفینه یابی بیان کننده چیست
نشانه الاغ نمادی مقدس است.در محل یافت نشانه الاغ در زمین های صاف یک قبرستون است.
نشانه های گنجبا توجه به نشانه های دوره نشانه متفاوت است.

ولی سنگ قرمز و خاک قرمز از مهمترین آنهاست.این سنگ و خاک قرمز کجا می تواند باشد.به قسمت رو به رو الاغ توجه کنید جایی که درختان سن بالا هستن.خاک قرمز بوده و یا هر 7 قدمی یک سنگی می باشد که دفینه در آنجاست.

ممکن است در آنجا چند گنجینه وجود داشته باشد.باید دقت
song  of  the month

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

Here I am, stuck on this couch scrolling through my notes
Heart was broken, still not growing, nah
Waking up to headlines, filled with devastation again
My heart is broken, but I keep going
Pain, but I won't let it turn into hate
No, I
سایت freebitcoin کسب بیتکوین رایگان هر 1 ساعت
کسب درآمد با جمع کردن بیتکوین BTC
 فرهاد دهقان   3 هفته پیش 01,913 خواندن این مطلب در 1 دقیقه
کسب بیت کوین رایگان (Free Bitcoin (BTC هر 1 ساعت با سایت freebitcoin.io فری بیتکوین – ارز دیجیتال بیتکوین برترین و اولین ارز دیجیتالی است.
این سایت freebitcoin هم مثل سایت معروف و معتبر فری بیتکوین هر 1 ساعت شانسی بیتکوین میدهد.
در حال پرداخت
آموزش ثبت نام در سایت freebitcoin
ثبت نام
بعد از وارد شدن به سایت بر روی Register کلیک کنید. سپس در بخش

اس ام اس زیبای باران و پاییز  
پاییز با چمدانی از خاطره نزدیک است
من و پاییز سال هاست پیچیده‌ایم به هم …

♠ اس ام اس زیبای باران و پاییز ♠

پاییز مرا عاشق می کند ، باران عاشق تر
حالا تو بگو این باران پاییزی با من چه می کند ؟

غم انگیز است پاییز
و غم انگیزتر وقتی تو باشی
و من زیر باران برگ ها را با خیالت تنها قدم بزنم …

این مهر که از راه رسد
دیگر تو را دست باد نمی سپارم ، ب
یا رب نظر تو برنگردد 
I'm Nooshin and I'm from Iran. As I attempt to love myself I want to change many things about me & my life. I'm trying to be strong because I know my hard days will come soon. I just try to don't scare of future... 
#SpeakYourself
#WhatIsYourName
این توییتی بود که امروز بعد از سخنرانی نامجون تو سازمان ملل نوشتم. می‌ذارمش اینجا تا یادم بمونه.
ادامه مطلب
Shape Logo Opener - Teja 20294500 Videohive - Free Download After Effects Templates
After Effects Version CC 2014 | No plugins | 1920x1080 | 53 Mb
Shape Logo Opener – Teja is a clean After Effects template with a stylish and elegant logo animation. Just import the logo replace the text, change the colors, and render your youtube intro is ready. It requires adobe after effects software to customize this template. We have included step by step video tutorial for easy customization .

PROJECT FEATURES:
Full HD (1920×1080) 30 fps 
No plugins required 
After Effects cc 2014 or above 
Video tutorial included 
Easily change colours 
Fast render 
Music is not included
برای مشاهده ویدئو پروژه آماده اینجا کلیک کنید.
ادامه مطلب
نمیدونم الان کجایی!
اسمت چیه!
موهات چجوریه
نمیدونم به چی داری فکر میکنی و تو فکرت کدوم دختره
بارون میاد...
شدید...
جوری که دلم میخواد برم زیر بارون و خیس خیس بشم
بچرخمو گریه کنم و حالم خوب شه
میدونی...خیلی این روز بارونی دلم میخواست تو هم بودی
میومدی پیشم
باهم اینجا چایی میخوردیم
تو منو میخندوندی و من سرمو میذاشتم رو شونه هات
تویهم میگفتی چقدر دوستم داری
منم تو گوشت میگفتم که عاشقتم
بارون شدت گرفته!
باد میاد و یه ذره سرده
کاش بودی و خودمو تو
In Ramadan God gives you special powers.
Ramadan will change your destiny.
A word equal destiny is qadr.
Good destiny is not a rifle life,it is a terrible way,because you should  try and try and try, you should be poweful and runner.
You should  run for Mahdi.
Your eyes should  be open to catch  his ideas.
He can help us to be in the way of God.
Manufacture  a beautiful  world by following  of Mahdi.
He knows everything  and every way.You should  believe him.
I want Mahdi come back.
براساس مطالعات صورت گرفته یون کلسیم برای تغییر ترشوندگی نیازمند یون سولفات است.استرند و همکارانش(2005) عنوان کردند که اقزایش غلظت یون Ca در نزدیکی سطح سنگ در اثر هم جذبی این یون در حضور یون So4 سبب می شود.فرایند ازادی سازی کربوکسیلیک متصل به سطح تسریع شود.
مکانیزم پیشنهادی دفع مواد کربوکسیلیک از سطح سنگهای چالکی و تغییر ترشوندگی

According to the explanations required to change the necessary conditions, the ion is sulfate. Strand et al. (2005) to accelerate the level of explanation.

Visual mechanism of excretion of carboxylic materials

اکورد گیتار مسعود صادقلو مگه جنگه
ریتم 6/8 ... مخصوص صداهای بم و کلفت و مهمونای و دور همیا :)
اگر صداتون بمه و کلفته و اهنگی میخواین که به صداتون بیاد اینو پیشنهاد میکنم واقعا جذابه و تو دل برو

Am            F     Am
وای یه روز صفری یه روز صد
Dm
دلم از دست تو دق کرد
G    Am
مگه جنگه
Em    G
وای نمیدونی چی میخوای
Em               F      G
همش میری نمیای چی بگم بهت
Am            Dm  Am
وای یه روز صفری یه روز صد
Dm     Am
دلم از دست تو دق کرد
Em  Am
مگه جنگه
Em              
شخصیت ورزشکاران و مربیان ورزشکاران در ورزش می‌تواند از دور و با نگاهی سطحی، سلطه‌جو و قوی دیده شود، اما ویژگی‌های بسیاری وجود دارد که به ورزشکاران اجازه می‌دهد که نه تنها رهبر در زمینه ورزش باشند بلکه در تمام جنبه‌های زندگی نیز رهبر موفقی باشند.
اوگیوی و توتکو ویژگی‌هایی مانند اقتدارگرایی، سختی، تفکر مستقل، بلوغ عاطفی و واقع گرایی را به عنوان ویژگی‌های مهم برای رهبری قلمداد می‌کنند. همیشه تنش و استرس روانی و احساسی که در طی یک رقابت
متن و تکست آهنگ جدید دوآ لیپا Dua Lipa به نام Favorite Problem
متن آهنگ:
[Verse 1]
Sippin' on that purple lean
Gangsta vibe, got me so mean
Come on let’s get a little wilder
Let's wait til the darkest lighter
Can you spark me one of your last cigarette?
I promise you, you'll never forget
What it feels to be living harder
Maybe party harder

[Pre-Chorus]
My heart’s never wanted anymore than you yet
When I see those touches all over your chest
I want nothing more than awake in your bed
Next to you, next to you

[Chorus]
Let me be your favourite problem
Let me be the one who's never forgotten
Let me be your bad girl, nothing but your bad girl
Let me be your favourite problem
Let me be the one who's never forgotten
Let me be your bad girl, nothing b
تا کی به تمنای وصال تو....
حجم: 4.89 مگابایت

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

این سریال پخش میشد ولی من نمیدیدم قشنگ بود؟؟؟
تصاویر از قسمت10 هست
 و اینکه این تصاویر جز اولین اسکرینایی بود که با لب تاپ گرفتم
ممنون هانیه جووووووووووووووووووووووووونم واقعا یه دنیا ممنونممممممممممممممممممممممممممممم

تا شنیدم میرسی از ره کنار پنجره
دزدکی میپایم و چشمم سرک برداشته

غنچه لبهایم به دور از شهد شیرین لبت
چون انار سرخ یلدایی ترک برداشته

آنچنان جذاب و زیبایی که بی نقش و نگار
هرکسی دیده تو را میل بزک برداشته!

غرق چشمانت شده هرکس بدیده دیده ات
مثل نیما حس "آدمها کمک" برداشته

حاجی عبدالله از قند لبت الگو گرفت
از رُخت دریاچه ی قم بس نمک برداشته

از سر انگشتت هنر میبارد و عاشق شده
هرکسی از مهر دستت ناخنک برداشته

در نبودت بسکه بوسیدم تو را عمق
دانلود کتاب البلهان یا فالنامه حیرت

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب البلهان یا فالنامه حیرتres.apple-up.ir › res › htmlالبلهان یا فالنامه حیرت عبدالحسن اصفهانی بغدادی الاصل درباره کتاب البُلهان یا کتاب حیرت یا کتاب عجایب، اطلاعات زیادی در دست نیست. ظاهرا نویسنده کتاب، ...وارد نشده: حیرتی ‏| باید شامل این عبارت باشد: حیرتی
دانلود کتاب البلهان یا فالنامه حیرت | greenhouse | 4447greenhouse.hemayatapp.ir › gr
پیشکش حضور سبز ☆ماه دل تک ستاره☆ ... *97/07/26*

تا شنیدم میرسی از ره کنار پنجره
دزدکی میپایم و چشمم سرک برداشته

غنچه لبهایم به دور از شهد شیرین لبت
چون انار سرخ یلدایی ترک برداشته

آنچنان جذاب و زیبایی که بی نقش و نگار
هرکسی دیده تو را میل بزک برداشته!

غرق چشمانت شده هرکس بدیده دیده ات
مثل نیما حس "آدمها کمک" برداشته

حاجی عبدالله از قند لبت الگو گرفت
از رُخت دریاچه ی قم بس نمک برداشته

از سر انگشتت هنر میبارد و عاشق شده
هرکسی از مهر دستت ناخن
Read Tales of Demons and Gods Light Novel :

Killed by a Sage Emperor and reborn as his 13 year old self, Nie Li was given a second chance at life. A second chance to change everything and save his loved ones and his beloved city. He shall once again battle with the Sage Emperor to avenge his death and those of his beloved. With the vast knowledge of hundred years of life he accumulated in his previous life, wielding the strongest demon spirits, he shall reach the pinnacle of Martial Arts.
Enmities of the past will be settled in this new lifetime. “Since I’m back, then in this lifetime, I shall become the King of the Gods that dominate everything. Let everything else tremble beneath my feet!”
Associated Names
TDGYao Shen JiYêu Thần Ký妖神记

Read Tales of Demons and Gods
چشمه در گنج یابی و دفینه یابی بیان کننده چیست؟
محوطه  این چشمه باید به خوبی بررسی شود.
نشانه های گنجاگر خشک هم شده باشد، قطعاً اطرافش باید جستجو شود.
​در محوطه این مکان ها به دنبال نشانه های دیگر باشید.و به سنگ های متفاوت محوطه و بالا این مکان توجه کنید.

اگر سنگ ثابتی وجود داشته باشد، اهمیت دارد.اگر روی سنگ منطقه ای ساروجی وجود داشته باشد،به اینجا نیز باید دقت کرد. سنگاب چشمه نیز مهم می باشد.

در چشمهایی که گنبد دارد گنج در نزدیک اینجا و در
الماس به تاج میاد نه به سم خر!

حالا یه عکس بدون فیلتر اسنپ چت هم داشته باشید اگه گم شدید بتونیم پیداتون کنیم.
-پشت سرم حرف زیاده +بیخیال مردم از ارزوهاشون زیاد حرف میزنن :)

از اونا نباشید کواتساب ی عشق دارن تلگرام یعشق دارن اینستا ی عشق دارن.(:

تقصیر خودمونه که نمیدونیم اگه همیشه خوب باشیم تکراری میشیم ...!

وقتیم داری یکیو اذیت میکنی
از خودت بپرس مگه بت بدی کرده ؟!

یه عروسی لاکچری و خاطره انگیز 
باغ عروسی تشریفات عروسی تشریفات مجالس  خدم
Video by : www.vetrmusic.com
Watch on youtube : https://www.youtube.com/watch?v=vtSKKx35oWM
Download video : download
Download ( for share on instagram ) : download
MorningAt last! Our first song about the Savior whom the whole world is awaiting.There is no night that never ends, although it may take a thousand years. Now that we have reached the darkest moments of the night, and people are more disillusioned than ever with clinging to self-made ropes, it is hoped that mankind will reach out towards the true morning, and the one whom God has chosen to save the earth at the end of the day will arrive. Yes, the morning is near.Listen & Download:Spotify: https://open.spotify.com/album/6XshfoNX93KmMhp8RsQYUY?si=QGqKRK1VTgeYmKQ19SP_owiTunes: https://music.apple.com/us/album/morning-single/
 You must see some of strange things on your life but now we decide familiarize you with one of the strangest events of world that happen every year
In Ashura day (the day that Imam Hussein (third Imam of shia Muslim) and his helper (follower) that resurrected against the cruelty and they were martyred in karbala( one city in Iraq) while number of Imam Hussein helper is 72 and number of enemies is near ten thousand people) an amazing event happens in Karbala and in the Museum of Imam Hussein that kept from a little soil (dust) of the grave of Imam Hussein and in the Ashura morning soil of grave start to changing  to blood until the noon and amazing point is that soil dont get color of blood but it made wet and change to blood if you cant belive it you can go to Karbala and Museum of Imam
یکی از قراردادهای مهم در جامعه که عموم افراد در طول عمر خود ممکن است
بارها با آن روبرو شوند، قراردادهای مربوط به خرید و فروش ملک اعم از
مسکونی(خانه، آپارتمان یا ویلا) یا تجاری (دفتر، مغازه یا کارگاه) یا
زمین(مسکونی، کشاورزی یا صنعتی) است. ملک به طور کلی در دسته اموال
غیرمنقول قرار می‌گیرد و از این حیث از قواعد حقوقی خاصی پیروی می‌کند. اما هرکسی که مبادرت به خرید و فروش ملکی
می‌کند باید با نکات مهم و اولیه‌ای در خصوص این نوع قراردادها آشنا
 ساز و کار صندوق طلا چگونه است
صندوق طلا صندوقی می باشد که دارایی های جمع آوری شده از سرمایه گذاران را در گواهی سپرده طلا و … سرمایه گذاری کرده و به نوبه خود دارای ریسک پایین تری نسبت به سکه طلا می باشد و از طرفی با مبلغ حداقل ۱۰۰۰۰۰ تومان قادر به خرید آن هستید.
آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که برای خرید و فروش سکه اصلا نیازی به رفتن به صرافی ها ندارید و به راحتی در بورس می توانید سکه خرید و فروش کنید؟
آیا تا به حال می دانستید که صندوق طلا در
یکی از بهترین روش‌ها برای کسب درآمد آنلاین، راه‌اندازی یک فروشگاه پرونده و کسب درآمد است. یک فروشگاه آنلاین نه تنها محصولات فیزیکی را به فروش می‌رساند؛ فروشگاه‌های آنلاین موفقی وجود دارند که از طریق فروش فایل‌ها و محصولات مجازی در اینترنت به سود بالایی دست یافته‌اند و در میان سایت‌های برتر قرار دارند. آیا می‌دانید که یک فروشگاه پرونده چه چیزی است و دقیقا چه کار می‌کند؟ تفاوت با یک فروشگاه فیزیکی محصول چیست و چگونه باید فروش آن را افز
دانلود آهنگ گروه اکسو Exo به نام The Eve با کیفیت عالی 320 با ترجمه فارسی
لینک دانلود آهنگ The Eve با کیفیت 320

متن و ترجمه فارسی آهنگ:
Look at me, what’s the situation
نگاهم کن! اوضاع چطوره؟!
Past your flustered face
گذشته از چهره فریبندت،
I see the walls crumbling down
دیوار ها را میبینم که فرو میریزند...
And gradually, dawn is coming, yeah uh
و به تدریج، سپیده دم می آید، آره...
It’s connecting endlessly
این اتصال بی پایان است!
Can’t cut it off with this dull blade
نمیتوانم با این تیغه کُند آن را ببرم...
So the problem keeps repeating, yeah
پس مشکل همچن
بدون امید به یک ناجی خارجی

با رویای راندن در آزادی،

از رب خود کمک بگیر

در دست نوشته های کوچک الهی خود،

یا صورت ها را له کن

برای نشستن در لجن زاری که ساخته ای،

به نظر می رسد تلاش ما برای پایین آوردن شماست

آرام پایین بیا ...

ما در حال تلاش برای بازسازی بهتر آن هستیم.
این جزوات توسط استادی خلاصه شده است که سابقه شش سال تدریس در دوره های آمادگی ارشد را داشته و همچنین استاد دانشگاه و دارای مدرک دکترا می باشد لذا کیفیت محتوایی جزوات بالا می باشد
شکل ظاهری جزوات خلاصه شده طوری هست که زیر مطالب مهم خط کشیده شده و یا پر رنگ تر شده و یا تیک خورده که در فهم بهتر مطالب و به ذهن سپردن کمک ویژه می کند.
در پایان هر سوره تمامی تست های کنکور 27 سال گذشته آمده است
نمونه شکل ظاهری خلاصه تفسیر یک آیه
دریافت 
Change the group permission for the folder
sudo chown -R User /home/User/.composer/cache/repo/https---packagist.org
and the Files folder too
sudo chown -R User /home/User/.composer/cache/files/
I'm assuming User is your username, if not change the 4th parameter to your username.
If the problem still persists try
sudo chown -R User /home/User/.composer
Now, there is a chance that you won't be able to create your app
directory, if that happens do the same for your html folder or the
folder you are trying to create yourproject in.
Hope this helps.
راهکارها و روش های دیجیتال مارکتینگاستفاده از روش های زیر برای هر کسب و کاری می تواند نتیجه متفاوت داشته باشد، اینکه از کدام یک از روشهای زیر برای انجام تبلیغات دیجیتال استفاده کنید بسته به نوع کسب و کار، اهداف و شکل مشتریانش دارد. برویم و با هم به لیست روش های بازاریابی دیجیتال نگاهی بیاندازیم: 
طراحی و توسعه سایت
بازاریابی موتورهای جستجو (SEO & SEM)
بازاریابی محتوا
بازاریابی ویدئو یا ویدئو مارکتینگ
بازاریابی در شبکه های اجتماعی
افیلیت ما
این جزوات توسط استادی خلاصه شده است که سابقه شش سال تدریس در دوره های آمادگی ارشد را داشته و همچنین استاد دانشگاه و دارای مدرک دکترا می باشد لذا کیفیت محتوایی جزوات بالا می باشد
شکل ظاهری جزوات خلاصه شده طوری هست که زیر مطالب مهم خط کشیده شده و یا پر رنگ تر شده و یا تیک خورده که در فهم بهتر مطالب و به ذهن سپردن کمک ویژه می کند.
در پایان هر سوره تمامی تست های کنکور 27 سال گذشته آمده است
نمونه شکل ظاهری خلاصه تفسیر یک آیه
دریافت 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تلقین